„będzie nic” (m. cieślak)

parafrazując sytuacjonistów: „my thoghts have been replaced by songs lyrics”. kolaże ze zdań, fragmentów, fraz. kolizje. wewnętrzny dialog z czyichś myśli toczący się wewnątrz mojej głowy. maciej cieślak i paul banks. interpol, więcej interpolu. htrk. ścianka. kristen. bjork. cat power i echo is your love. zdania wyrwane z piosenek, zdania wyrwane z wierszy. świetlicki. podsiadło. albo neruda. fragmenty z herty muller. sceny z filmów.
jak w sylwestrową noc. co i rusz gdzieś wybuchają fajerwerki innego koloru, kształtu. i następne, więcej i więcej. „my hunger is hungrier, then i’ll starve”. „your love is so succesful, it’s perfect, it’s synthetic”. „nie dam ci nic i ty nie dasz mi nic, mieszkamy na zupełnie innych drzewach”. „this is my meditation: the noise, the silence inside”. „eat your heart”.
zimowy spacer i kołaczące myśli, odbijające się od ścianek. a w nocy znów śniło mi się wszystko. na powiekach sól. i na policzkach sól.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>